תנורי אבן מקצועיים

סדרת תנורי האבן (טאבונים) המקצועיים של 450°c מיועדת למסעדות ופיצריות איכותיות הרוצות להפיק את המירב מבישול ואפיה בטאבון איטלקי אותנטי מוסק בעץ / גז או משולב.

ידע וניסיון של דורות בבניה והפעלת תנורי אבן מקצועיים עומדים בבסיס התיכנון המדוייק, יחד עם תהליכי היצור הקפדניים ביותר באיטליה הופכים את הטאבונים המשווקים על ידי 450°c למובילים בתחומם. יחס מושלם בין גובה הכיפה, קוטר ריצפת הבישול ומפתח לוע התנור מאפשרים בישול מדוייק, אחיד ואיכותי ביותר של מגוון מנות רב, מפיצה נפוליטנית אמיתית ב 90 שניות (ב 450 מעלות צלסיוס!) ועד צליית בשר, דגים, ירקות וכמובן אפיית לחם בטמפרטורות מגוונות וניתנות לשליטה.

שילוב השימוש בתירכובות חסינות אש עשירות באלומינה בליבת הטאבון העבה במיוחד לאגירה והקרנת חום יחד עם שכבות בידוד טרמי הטוב מסוגו בעולם מאפשרים הפעלה רציפה, אחידה וחסכונית באנרגיה לאורך שנים.

בסדרה המקצועית ניתן למצוא מגוון רחב של תנורים בגדלים ותצורות שונות. הטאבון מגיע כקיט ומורכב במקום תוך זמן קצר על ידי צוות מקצועי שהוכשר והוסמך באיטליה למטרה זו. הטאבון ניתן להרכבה בכל חלל ועובר בכל דלת כניסה ללא צורך במנוף או אמצעים מיוחדים. לאחר התקנתו ניתן לעצב את צורתו הסופית לפי דרישת הלקוח בין אם בצורת איגלו מסורתית או חבוי מאחורי קיר או חיפוי מתכת כאשר רק לוע התנור פונה כלפי חוץ. בהתאם לדגם ודרישת הלקוח יש אפשרות להזמין את טאבון בנוי ומוכן לשימוש ולכניסו למקום כיחידה אחת ולמעשה לא לפגוע בתפעול השוטף של המסעדה.

תנורי האבן של 450°c הינם בחירה מצויינת גם עבור גני אירועים ושרותי קייטרינג המוזמנים לנצל את כל יתרונות הבישול בטאבון אותנטי במבנה קל יחסית, ניתן לניוד ובעל נראות מרשימה ביותר.

מציג את כל 3 התוצאות

 • טאבון רצפה מסתובבת 135 - גומבה, פתח-תקווה

  Pavesi Twister

  לפרטים על המוצרלקבלת הצעת מחיר
 • יפו תל-אביב, חיים כהן, תל אביב GR140 טאבון

  Valoriani Vesuvio IGLOO – GR

  לפרטים על המוצרלקבלת הצעת מחיר
 • פיצריה דה פפה, תל אביב Verace 120 טאבון מקצועי

  Verace

  לפרטים על המוצרלקבלת הצעת מחיר